Turniej trójek siatkarskich o puchar dyrektora ZS nr 37

Wygrywamy III Turniej Trójek Siatkarskich o Puchar Dyrektora ZS nr 37 🥇🥈

W sobotę 6 kwietnia nasi kadeci i młodzicy mieli okazję przypomnieć sobie jak rywalizowali jeszcze parę lat temu w rozgrywkach mini siatkówki. Na zaproszenie KS Saska i ZS 37 wzięli udział w turnieju trójek siatkarskich. W zawodach zagrało 10 drużyn w tym, aż 4 z naszego klubu. Jak przystało na mistrzów województwa w kat. Trójek nasi chłopcy po rozegraniu bardzo fajnych zawodów zgarnęli dublet medali zajmując kolejno 1 i 2 miejsce (pozostałe nasze drużyny miejsca 6 i 8). Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Brawo chłopaki 💪💪💪

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Plas I ’03
2. UKS Plas II ’04
3. KS Metro I
4. KS Saska II
5. KS Metro II
6. UKS Plas IV ’03
7. KS Saska I
8. UKS Plas III ’04
9. Prus
10. SP 168

Hits: 60