Dobre występy juniorów.

Zespół juniorów już po 3 kolejkach w ramach rozgrywek 1 ligi wojewódzkiej!

W spotkaniu otwierającym dla nas sezon 2019/2020 mierzyliśmy się z zespołem MOS WOLA I.
Przeciwnik okazał się zdecydowanie lepszy, a nasza gra pozostawiała jeszcze wiele do życzenia.
Ostatecznie odnieśliśmy bolesną porażkę w trzech setach.

MOS WOLA I – PLAS WWA 3:0 (25:16, 25:20, 25:14)

W drugim spotkaniu, we własnej hali podejmowaliśmy zespół MDK II. W odniesieniu do pierwszego meczu zagraliśmy zdecydowanie lepiej, szczególnie w elemencie zagrywki oraz ataku, co zaskutkowało pewnym zwycięstwem.
Na szczególne wyróżnienia po tym spotkaniu zasłużyli przede wszystkim Adrian Wardaszka oraz Franciszek Maliszewski.
– Franek zagrał całkiem niezły mecz, był najlepiej punktującym zawodnikiem spotkania (18 punktów), jednak nie ustrzegł się kilku prostych błędów i wiem, że stać go na dużo więcej.
Najbardziej zadowolony jestem z występu Adriana, dla którego był to dopiero drugi oficjalny mecz na nowej pozycji (Adrian jeszcze w ubiegłym sezonie występował na rozegraniu,
dziś występuje na pozycji przyjmującego). Adrian skończył 8/10 piłek w ataku oraz zdobył aż 7! asów serwisowych – dodał trener Maciej Ignatowski.

PLAS WWA – MDK II 3:0 (25:13, 25:16, 25:21)

W ubiegłą niedziele natomiast mierzyliśmy się z drużyną Metro Warszawa II. Weszliśmy bardzo dobrze w to spotkanie, praktycznie od samego początku narzucając swój rytm gry i wychodząc na kilkupunktowe prowadzenie. Mały przestój przytrafił się dopiero w trzecim secie, ale na szczęscie w porę udało nam się wrócić do dobrej gry,
co zaowocowało drugim z rzędu zwycięstwem w trzech setach!
– Zagraliśmy dziś bardzo dobry mecz, od samego początku nie pozwalając rywalom na rozwinięcie skrzydeł. Bardzo dobre zawody rozegrał Franek Maliszewski,
ponownie będąc najlepiej punktującym zawodnkiem spotkania. Na szczególną pochwałę zasłużyli kapitan Jakub Wąsik oraz libero Adam Kwieciński, który w moich oczach zasłużył na nagrodę MVP meczu – podsumował trener Ignatowski.

Metro Warszawa II – PLAS WWA 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)

Następne spotkanie rozegramy już w najbliższy piątek we własnej hali przy ul. Trockiej 4, a przeciwnikiem będzie zespół KPS Siedlce.
Serdecznie zapraszamy na mecz!

Hits: 23