Rozpoczynamy zapisy na obóz letni – minisiatkówka

Obóz organizowany w Olecku (termin: 05-14.07.2021) przeznaczony  jest dla grup dziewcząt i chłopców OD 8 DO 13 lat . Obóz ma charakter rekreacyjno-sportowy. Mogą w nim uczestniczyć również dzieci, które jeszcze nie trenowały w naszym klubie.

Termin obozu: 05-14.07.2021r. 

Zakwaterowanie: HOTEL – „SKARPA OLECKO 19-400 ul. Sembrzyckiego 20

Kierownik obozu: Wojciech Niewiński 509 692 150,

Zakwaterowanie : pokoje typu studio 3-4 osobowe z łazienkami w pokojach.
Wyżywienie: trzy posiłki z podwieczorkiem na terenie obiektu.

Dojazd do Olecka autokarem.

Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny  o profilu piłka siatkowa.

Przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 8-13 lat.

Obóz sportowy ma służyć przede wszystkim wypoczynkowi dzieci i młodzieży w sposób czynny i ciekawy, jako alternatywa spędzania wolnego czasu, celem jest rozwój sprawności fizycznej, doskonalenie i nabycie nowych umiejętności z zakresu piłki siatkowej pod kontrolą kwalifikowanej kadry w bezpiecznym otoczeniu.

 Na obozie sportowym jego uczestnicy będą rozwijać swoją sprawność fizyczną, ale też bawić się i wypoczywać w sposób bezpieczny i ciekawy. Poprzez udział w rozgrywkach i zajęciach sportowych uczestnicy obozu będą mieli możliwość pokazania swojej aktywnej strony oraz doskonalić technikę. Dzięki różnorodnym zajęciom młodzież będzie mogła rozwijać swoją pasję, nabyć umiejętności przebywania i funkcjonowania w grupie oraz zbierać ciekawe informacje o odwiedzanych miejscach i kulturze ich mieszkańców, podziwiać piękno przyrody.

 W związku z wytycznymi pandemicznymi, program obozu będzie zgodny z zaleceniami. Dominować będą zajęcia sportowo-rekreacyjne przeprowadzane na hali, wolnym powietrzu, wycieczki piesze w terenie, plażowanie, kąpiele na strzeżonym kąpielisku, zabawy w grupach.

W programie :

1-2 treningi piłki siatkowej w hali sportowej, plażowanie i kąpiele nad jeziorem pod opieką ratownika, pieczenie kiełbasek, dyskoteki, kąpiele w basenie na terenie Mosir Olecko, kajaki, pływanie na bananie, konkursy sportowe.

Kadra: Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, absolwenci AWF

Informacje o miejscu pobytu: Hotel położony bardzo blisko jeziora Olecko Wielkie w odległości ok. 200 metrów od plaży miejskiej. Obiekt znajduje się ok. 100 metrów od nowoczesnych obiektów sportowych Mosir Olecko (hala sportowa Lega, basen, ścianki wspinaczkowe, boiska do piłki plażowej i nożnej)     

Olecko (dawniej Margrabowa, niem. Marggrabowa lub Oletzko, 1928-1945 Treuburg). Miasto nad rzeką Legą i jeziorem Olecko Wielkie. Leży na wschodnich krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich z Pojezierzem Suwalsko-Augustowskim. Od północnego zachodu gminę Olecko otacza Puszcza Borecka, która kryje w sobie rzadkie okazy roślin i zwierząt. W mieście i okolicach jest piętnaście jezior.

KOSZT OBOZU – 1550 ZŁOTYCH (możliwość wykorzystania bonu turystycznego)

Pierwsza wpłata do 15 kwietnia – 550 zł. Wpłaty na konto UKS PLAS – 03 1020 1042 0000 8202 0109 1875

Pobierz kartę obozową

Prosimy o zapoznanie się z poniższym dokumentem:

Zasady wypoczynku i regulaminy