Podsumowanie Mistrzostw Mazowsza w piłce plażowej-juniorzy

Podsumowanie Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej 🏐🔥☀️🏖⛱ Juniorów i Juniorów młodszych.W ostatnich tygodniach część naszych zawodników zamieniła halę sportową na piasek, przygotowując się do rywalizacji w Mistrzostwach Mazowsza Juniorów i Kadetów w siatkówce plażowej. Chłopaki ciężko pracowali pod czujnym okiem trenera Macieja Ignatowskiego, który krótko podsumował występy plażowiczów:- W rozgrywkach juniorów wzięło udział 5 par reprezentujących PLAS Warszawa. Najwyżej w końcowej klasyfikacji uplasował się duet Bojarski/Pieńkowski, zajmując bardzo dobre 5 miejsce. Tuż za finałową ósemką uplasowała się para Gomułka/Pawlak, natomiast kolejne lokaty zajęły ekipy Miziołek/Bruliński, Gołębiewski/Skierski oraz Trzciński/Zaremba.Mimo, iż nie udało się zdobyć miejsca na podium to według mnie każdy z chłopaków zasłużył na medal. Przez grubo ponad miesiąc ciężko trenowali, wylewając na treningach siódme poty, niezależnie od warunków pogodowych. Byłem dumny obserwując ich grę i jestem przekonany, że każdy z nich zdobędzie w swojej karierze jeszcze niejeden puchar.Tydzień później odbyły się rozgrywki kadetów, w których to nasz klub reprezentowały 3 pary.Najlepsze, 7 miejsce zajęła para Bruliński/Stachowski, natomiast pary Janecki/Nowakowski (zawodnicy KS Saska trenujący w naszym klubie) oraz Niewiadomski/Janicki zajęli dalsze miejsca w turnieju, zdobyli jednak tak niezbędne na plaży doświadczenie. Strach pomyśleć co by było, gdyby nasi kadeci odbyli trochę więcej jednostek treningowych… 🙂Bardzo miłym akcentem jest też medal Naszego wychowanka Oliwiera Gościańskiego, który w bieżącym sezonie reprezentował barwy KS Metro i wraz z Bartłomiejem Matyją (KS Metro) uplasowali się na drugim miejscu podium w kat. Juniorów młodszych 🥈oraz zajęli 5 miejsce w rozgrywkach Juniorów.Brawo 👏👏👏Dwójka Gościański / Matyja będzie reprezentować nasze województwo w 1/2 Mistrzostw Polski ❗️❗️❗️