Kadeci brali udział w towarzyskim Turnieju Juniorów z okazji „101 rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920” w Wołominie

Drużyna kadetów wzięła udział w Towarzyskim Turnieju Juniorów z okazji „101 rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920” w Wołominie🏐Turniej w starszej kategorii wiekowej był super przetarciem w ramach przygotowań do I ligi wojewódzkiej kadetów. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z drużyną Legii Warszawa, mecz przegrany 0:3 ale wyrównany, a w 1 i 3 secie mogliśmy pokusić się nawet o zwycięstwo. Niestety o porażce zadecydowały serie błędów po naszej stronie. Jako przegrany z tej pary w meczu o 3 miejsce zagraliśmy z gospodarzem turnieju zespołem Huraganu Wolomin. W pierwszym secie nie potrafiliśmy znaleźć właściwego rytmu i zdecydowanie ulegliśmy. Jednak set drugi to lepsza gra i nasze zwycięstwo. Trzecia partia, która miała decydować o miejscu na podium to zacięty pojedynek, który do samego końca trzymał w napięciu. Niestety w końcówce pomimo tego, ze mieliśmy swoje szanse popełniamy błędy własne i przegrywamy końcówkę. Dla naszej młodej drużyny każdy set to doświadczenie i możliwość rozwoju. Pracujemy dalej 💪🔥👍🏐 a już za tydzień kolejny sprawdzian przed ligą, znowu w Wołominie ale tym razem u kolegów z UKS 5 Wolomin. Chcielibyśmy podziękować organizatorom turnieju Huragan Wolomin za zaproszenie i fajnie przeprowadzone zawody👍 W przerwie pomiędzy meczami mieliśmy możliwość odwiedzić muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 i zapoznania się z jej historią🇵🇱🇵🇱🇵🇱Bardzo dziekujemy również rodzicom za pomoc w transporcie.