Zgrupowanie zimowe NIEPORĘT 2024

W okresie ferii zimowych organizujemy zgrupowania sportowe. Lista uczestników jest jeszcze otwarta. Zgrupowania odbywają się w dwóch terminach : I termin – 15-19.01.2024 oraz II termin – 22-26.02.2024

Informacje wyjazdowe:

Zbiórka na miejscu zajazd Ross ul. Jana Kazimierza 259 Nieporęt godz. 9:00-9:30. Kończymy w piątek i odbieramy dzieci z tego samego miejsca 16:30-17:00. Ważne !!! Na zgrupowanie przywozimy dzieci, które nie mają żadnych oznak chorobowych (temp., ból gardła, ból głowy itp.). 

KARTA-UCZESTNIKA-ZGRUPOWANIA-Nieporet-2024

INFORMACJE WYJAZDOWE

 Na zgrupowanie dowozimy dziecko własnym transportem. Zbiórka uczestników zgrupowania w godzinach 9:00 – 9:30. 

Po zakończonym zgrupowaniu dzieci odbierane są do godziny 17:00 z tego samego miejsca. 

Bardzo prosimy o punktualne przybycie i odbieranie Swoich podopiecznych. 

Miejsce zbiórki Zajazd Ross – Nieporęt 05-126  ul. Jana Kazimierza 259

Rzeczy niezbędne na zgrupowanie: komplet rzeczy treningowych (2 treningi dziennie) koszulki spodenki skarpety, obuwie na hale, dobre buty i ciepła kurtka (na hale codzienny spacer x2 20 min. ) odpowiednie do pory roku, czapka, rękawiczki, coś na szyje, plecak, przybory do codziennej higieny, pasta szczoteczka mydło szampon, klapki, dwa ręczniki mały i duży (mały na hale do użycia w trakcie treningu), kto potrzebuje gumki do włosów, bluza dresowa, coś przeciw deszczowego (kurtka lub ponczo), kieszonkowe (to można oddać do trenera), jeśli ktoś zażywa na stałe leki (opisana kartka plus lek do trenera). Karty, gry planszowe, itp. Prosimy o zabranie strojów kąpielowych-będziemy korzystać z basenu.

Wychodząc naprzeciw pytaniom o niezbędne napoje podczas trwania zgrupowania oświadczamy, że wodę niegazowaną dzieci będą miały  zapewnioną przez organizatora. Za zagubione bądź pozostawione  drogocenne rzeczy (telefony, biżuterię itp.) odpowiadają osobiście ich właściciele. 

Telefon do kierowników zgrupowań: w pierwszym terminie – MARIUSZ CICHOŃ-505209213, w drugim terminie SŁAWOMIR PETROWICZ – 504217674

PONIŻEJ KARTA OBOZOWA. PROSIMY O WYPEŁNIENIE I DOSTARCZENIE DO TRENERÓW.