Juniorki kończą rywalizację w fazie play-off
Nasze juniorki rozegrały dwumecz play-off przeciwko drużynie Iskra Warszawa.
Dziewczyny walczyły ambitnie w obu spotkaniach, jednak tym razem rywalki okazały się mocniejsze i to one awansowały do kolejnej rundy rozgrywek.
Mecz 1 – Oszmiańska 23
UKS Plas Warszawa 1:3 UKS Iskra Warszawa
(19:25, 21:25, 26:24, 12:25)
Mecz 2 – Orłów Piastowskich 47
UKS Iskra Warszawa 3:0 UKS Plas Warszawa
(25:17, 25:21, 25:21)
Mimo dwóch porażek, juniorki zostawiły na boisku dużo serca, walczyły do końca i pokazały charakter — szczególnie w pierwszym spotkaniu, gdzie wygrały trzeci set po świetnej grze. 

Dziękujemy drużynie za cały dotychczasowy sezon i czekamy na kolejne emocje w ich wykonaniu!
