Mistrzostwa Mazowsza Młodzików w piłce plażowej

Wyczerpująco ale szczęśliwie 
Po dwóch dniach zmagań nasi plażowicze zakończyli rozgrywki o Mistrzostwo Mazowsza Młodzików. W turnieju nasz klub reprezentowało pięć Dwójek i trzeba przyznać, że chłopcy podeszli do rozgrywek z wielkim zaangażowaniem. Brązowe medale wywalczone w bardzo trudnych warunkach pogodowych to Wielki Sukces !!!

Wyniki 
Gościański/Bruliński III miejsce 
Gołębiewski/Skierski VI miejsce 
Kozłowski/Gomułka VII-VIII 
w Turnieju wzięli udział
Skóra/Podniesiński 
Kalisiński/Miziołek