MŁODZICY PO WALCE – TYM RAZEM BEZ UTRZYMANIA W I LIDZE
W dniach 22–23 listopada nasi młodzicy rywalizowali w najwyższej klasie rozgrywkowej. To był intensywny weekend pełen emocji i mocnych przeciwników. Z pięciu spotkań udało się wywalczyć jedno zwycięstwo — ale każdy mecz przyniósł nam ważne doświadczenia.
Trener po turnieju:
„Fajne doświadczenie, zmierzyliśmy się z czołówką naszego województwa. Zobaczyliśmy, jak wyglądamy na tle innych drużyn. Wnioski są proste — wiele zespołów jest bardzo zbliżonych poziomem. Wyciągamy lekcje, kontynuujemy pracę treningową i w grudniu wracamy do rywalizacji z jasnym celem: powrót do I ligi.”
Wyniki:
Plas 1:2 Trójka Kobyłka
(24:26, 25:16, 10:15)
Plas 2:0 MDK Warszawa
(25:20, 27:25)
Plas 0:2 Metro Warszawa
Plas 0:2 Iskra Warszawa
(22:25, 34:36
)
Plas 0:2 MOS Wola
(17:25, 12:25)
Kolejne zmagania już w grudniu – wracamy mocniejsi! 

