Sukces młodzików na Turnieju Przechodnim KS METRO

Trzecie miejsce młodzików na Turnieju o Puchar Przechodni KS Metro???

W dniach 15-16 czerwca drużyna naszych młodzików (’04’05) wzięła udział w 23 Międzynarodowym Turnieju piłki siatkowej o Puchar Przechodni KS Metro. Po piątkowych sukcesach w sobotę rozpoczęliśmy zawody od meczu z gospodarzem i późniejszym triumfatorem turnieju drużyną KS Metro I, niestety ale tylko w drugim secie podjęliśmy walkę i przegraliśmy 2:0. W drugim spotkaniu spotkaliśmy się z drużyną Chemika Bydgoszcz, po bardzo wyrównanym meczu znowu przegrywamy 2:0. Trzeci mecz to walka o awans do strefy medalowej, wygrywamy pewnie z Feniks Leżajsk 2:0. W meczu o brąz ponownie spotykamy się z drużyną Chemika Bydgoszcz. Tym razem to nasi zawodnicy wreszcie grają pewniej i skutecznie, wygrywamy pierwszy set i prowadzimy w drugim, niestety bardzo dobra gra Bydgoszczy i nasz przestój doprowadza do stanu 17:21. Nasz zespół co cieszy najbardziej nie traci wiary w zwycięstwo i przy bardzo dobrej zagrywce i mądrych kontrach wygrywa drugiego seta. Brawo chłopaki ??? Kończymy turniej na podium ??? Wyróżnionym zawodnikiem naszej drużyny został libero Damian Krakówko. Przed nami mnóstwo pracy ale mamy drużynę która potrafi walczyć do końca, a to bardzo ważne ???
Super pozytywna sprawa to wsparcie które dostaliśmy od chłopaków z ’03 i naszych kibiców !!!!