Młodzicy rozpoczęli sezon turniejem rozstawieniowym

W dniu dzisiejszym, młodzicy rozpoczęli sezon ligowy Turniejem Rozstawieniowym w Międzyborowie.

Pierwszy mecz w grupie UKS PLAS rozegrał z Perłą Złotokłos wygrywając oba sety kolejno 25:5 i 25:6 . Była to rozgrzewka przed ciężką walką z Czarnymi Radom, która niestety zakończyła się przegraną w tie breaku, mimo wcześniejszej przewagi 14:10.Porażka nie przeszkodziła  jednak w późniejszej wygranej z Jaguarem Wolanów. Wiele dobrze rozegranych akcji doprowadziło do wyniku 25:14 oraz 25:10.

Młodzicy rozpoczną sezon w drugiej lidze, w której będą próbowali powalczyć o więcej w następnych rozgrywkach ligowych.

Trener Petrowicz tak podsumował turniej:

„Chłopcy zagrali bardzo przyzwoite zawody, na cały turniej zdarzyły się tylko dwa przestoje, niestety dla nas w decydujących momentach 1 seta, i tie breaka z RCS. Cieszy postawa drużyny wszyscy pograli i zaprezentowali się bardzo dobrze. Mamy teraz miesiąc spokojnej pracy i Walczymy „