Młodzicy wracają do I ligi !!!

W dwudniowych zmaganiach 2 ligi, młodzicy odnoszą 5 zwycięstw w 5 meczach i bez porażki wrócą do gry w najwyższej lidze.Dzień pierwszy to trzy mecze – z Saską Warszawa, Iskra Warszawa oraz Metrem II Warszawa. Trzy zwycięstwa i tylko jeden stracony set w meczu z Iskra z powodu chwilowego przestoju w grze. Jesteśmy liderem po 1 dniu.Dzień drugi to dwa kolejne mecze, z MOS Białołęka oraz MDK Warszawa. Pierwszy mecz, słaby początek, trochę nerwów i własne błędy, przegrywamy 1 seta. W drugim secie to już znacznie poprawiona gra naszych zawodników i doprowadzamy do tie breaka. 3 set to już pewna gra naszych zawodników, kontrolujemy właściwie cały przebieg i pewnie wygrywamy do 11. Zwycięstwo w tym meczu zapewnia nam awans z 1 miejsca do 1 ligi. Drugi mecz tego dnia to rywalizacja z MDK Warszawa, lekki brak koncentracji, przeciwnik odskakuje w pierwszym secie, zmiany w naszym zespole ostatecznie ulegamy do 16. Dwa kolejne sety to juz pełna mobilizacja, spokojna gra – wygrywamy cały mecz 2:1.Reasumując, pomimo kilku nerwowych sytuacji dość pewnie wygrywamy wszystkie mecze i z 1 miejsca wracamy do 1 ligi.Plas 2:0 Saska Warszawa (25:20; 25:22)
Plas 2:1 Iskra Warszawa (24:26; 25:12; 15:8)
Plas 2:0 Metro II Warszawa (25:16; 25:13)
Plas 2:1 MOS Białołęka Warszawa (17:25; 25:22; 15:11)
Plas 2:1 MDK Warszawa (16:25; 25:19; 15:11)